Bezpečný nákup

  • 100% originální zboží v češtině - skladem 1. den prodeje v Evropě

Zboží zakoupené u nás je nejen 100% originální, nové a s nastavením v českém jazyce, ale díky našim dlouholetým smlouvám s předními evropskými distributory si koupíte všechny novinky přednostně mezi prvními v ČR a na Slovensku.

  • Mezinárodní záruka 1 rok + 1 rok navíc v ČR

Na všechny produkty značky Apple se vztahuje mezinárodní záruka 1 rok přímo od značky Apple. Záruku uplatníte v kterémkoli autorizovaném servisu Apple po celém světě. Druhý rok záruky uplatníte pouze v ČR. Jako záruční list slouží faktura, kterou od nás dostanete ke svému nákupu.

  • Bezstarostné vrácení zboží do 14 dnů

Zboží můžete vrátit bez udání důvodu po dobu 14 dní od nákupu se zárukou vrácení kupní ceny včetně platby a dopravy od nás k vám. Podrobné informace o odstoupení od smlouvy najdete v našich Obchodních podmínkách.

  • Rychlé vyřízení reklamace

Reklamaci zboží v záruční lhůtě máme povinnost vyřídit do 30 dní od okamžiku doručení zboží k nám. Obvykle se nám však daří peníze za uznanou reklamaci vrátit dříve. Podrobné informace o postupu při reklamaci najdete v našich Obchodních podmínkách.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení