Bezpečný nákup

Nezakládáme si jen na top kvalitě prodávaných iPhonů, ale také na službách, které s nákupem souvisí. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

100% bezpečný nákup 

Pořiďte si ikonický iPhone nebo AirPods s jistotou originality a zárukou nadstandardních služeb při nákupu i po něm. Využijte výhodné splátky a bleskovou dopravu. Vybírejte nové iPhony a AirPods za nejnižší ceny.

100% kvalita, spolehlivost a rychlá komunikace

Jsme spolehlivým dodavatelem Apple zařízení. Na trhu s mobilními telefony Apple se pohybujeme více než 10 let. Přinášíme vám novinky a oblíbené modely iPhonů a sluchátek AirPods od prémiových dodavatelů.

Záruka 2 roky

Na všechny novější modely iPhonů se vztahuje mezinárodní záruka přímo od výrobce v délce až 1 rok. Výhodou je, že záruku můžete uplatnit v kterémkoli autorizovaném servisu Apple po celém světě. Druhý rok záruky můžete uplatnit pouze v Ceske Republice. Ke každému prodeji dostanete fakturu, která slouží jako záruční list.

Splátkový prodej s Cofidis

Splňte si sen o iPhonu bez čekání díky splátkovému prodeji. Spolupracujeme se společností Cofidis, která zaručuje bezpečné financování s jasně definovanými podmínkami. Sami si můžete určit výši splátek podle svých potřeb a možností. Detaily najdete u každého produktu.

Blesková doprava do druhého dne ZDARMA

Víme, že svůj nový iPhone chcete mít v ruce co nejdříve. Objednáte-li do14 hodin (všední dny), kurýr vám doručí zásilku do druhého dne (platí pro ČR a SK). Balíčky doručujeme u nás, na Slovensku i po celém světě ZDARMA bez dalších poplatků. Díky pevným kontraktům s DHL a Zásilkovnou je náš systém dopravy 100% spolehlivý.

Vrácení zboží do 14 dnů

Nákup nesplnil vaše představy? Náprava je jednoduchá. Máte možnost využít zákonnou lhůtu 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu se zárukou vrácení kupní ceny. Stačí vyplnit vaši e-mailovou adresu do formuláře níže. Do schránky vám dorazí potvrzení a popis dalšího postupu. Využíváme službu Retino, díky které budete mít o vrácení zboží přehled od začátku do konce.

Podrobné informace o odstoupení od smlouvy najdete v našich Obchodních podmínkách.

Máte dotaz k vrácení zboží? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 222 769 079. Rádi vám pomůžeme.

Rychlé vyřízení reklamace

Objevili jste vadu nebo jiný důvod k reklamaci? Jsme zde pro vás a vaši 100% spokojenost. V případě vady zboží v rámci záruční doby můžete zboží reklamovat. Při vyřízení reklamace využíváme službu Retino, díky které máte průběh reklamace po celou dobu pod kontrolou. Vše ohledně reklamace detailně upravují naše Obchodní podmínky.

Jak zboží reklamovat? Stačí vyplnit e-mail do formuláře níže. Tím dojde k vytvoření reklamačního případu. Poté do e-mailové schránky dostanete potřebné informace a domluvíme se na dalším postupu.

Máte dotaz k postupu reklamace? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 222 769 079. Rádi vám pomůžeme.