Apple AirTag

Kód: MX532ZYA
Novinka Tip Možnost odpočtu DPH
890 Kč
Na cestě k nám
Můžeme doručit do:
27.9.2022
Položka byla vyprodána…

Díky lokalizačnímu čipu Apple AirTag během pár vteřin najdete vše, na čem vám záleží - ztracené klíče od bytu i auta, peněženku, batoh, ale třeba i svého psa, který se zaběhne. Voděodolný lokalizátor s technologií Bluetooth a integrovaným reproduktorem je kompatibilní s iPhone, iPad, iPod i AppleWatch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pojistka na ztracené věci k nezaplacení

Apple přichází se skvělou vychytávkou AirTag! Díky ní během pár vteřin najdete ztracené klíče, peněženku nebo cokoli jiného, na čem vám záleží.

Apple AirTagMalý a lehký jako pírko, ale neuvěřitelný šikovný

I když AirTag připomíná malé ocelové tlačítko, váží jen 11 gramů.

Snadno ho připevníte ke klíčům od auta, k peněžence, batohu nebo ke kabelce. Stejně tak ho ale můžete připnout na obojek svému čtyřnohému příteli, ať vždy víte, kde je, i když ho ztratíte z dohledu.

Jakmile danou věc ztratíte, funguje jako lokalizační čip – stačí otevřít iPhone nebo iPad s aplikací Najít a hned zjistíte, kde je.

Pokud AirTag darujete někomu z rodiny nebo přátelům a zařízení si spárujete, kdykoliv a kdekoliv se s blízkými snadno najdete – v davu, ve městě, na koncertě, letišti, ale třeba i v džungli.

Už nikdy nepropadnete panice „Kde mám…?“

Apple AirTag má funkci Přesné hledání (UWB) a vysílá zabezpečený signál Bluetooth. Díky tomu zjistíte, jakým směrem a jak daleko ztracenou věc hledat. K cíli vás dovede šipka na mapě v aplikaci Najít nebo zvukový signál z integrovaného reproduktoru AirTagu.

Poznámka: Funkce Přesné hledání je kompatibilní s iPhonem 11, iPhonem 11 Pro, iPhonem 11 Pro Max, iPhonem 12, iPhonem 12 mini, iPhonem 12 Pro a iPhonem 12 Pro Max.

S hledáním pomůžou milióny uživatelů Apple

Apple iPhone 12 Black + Apple AirTagPokud se vám ztracenou věc nepovede v okolí najít, nezoufejte. Stačí označit AirTag jako ztracený a všichni okolní uživatelé iPhone, iPadů a Maců s aktivní aplikací Najít vytvoří pátrací skupinu a naprosto anonymně vám pomůžou ztracenou věc najít. I kdybyste ji nechali na druhém konci města, nebo třeba u vody.

Jakmile váš AirTag někdo najde, nahlásí jeho polohu, kterou v aplikaci Najít uvidíte na mapě. Nálezci můžete nasdílet své kontaktní údaje, které se mu zobrazí, když k AirTagu přiblíží svůj telefon s technologií NFC (běžně se používá k placení mobilem).

Spárujete ho raz dva

Párování AirTagu je stejně jednoduché jako u AirPodů – stačí přiblížit nespárovaný AirTag k zařízení iOS a přidat ho do účtu iCloud. Pak ho stačí už jen pojmenovat a připevnit na věc, kterou nechcete ztratit.

Polohu svého AirTagu vidíte jen vyApple AirTag

Apple vždy chrání vaše soukromí. Žádné údaje o vaší poloze se v AirTagu neukládají a mezi vaším AirTagem a vašimi zařízeními je po celou dobu veškerý přenos dat šifrovaný.

Ochrana soukromí je dokonce tak vysoká, že když jakékoliv vaše zařízení Apple zjistí blízkost cizího AirTagu, upozorní vás na to. Pokud se vám cizí AirTag nepodaří hned najít, po chvíli se k upozornění přidá i zvukový signál.

Díky tomu se vám nestane, že odejdete s klíči a AirTagem někoho jiného. Na druhou stranu se ale nemusíte bát, že budete neustále dostávat upozornění na cizí zařízení v okolí. Upozornění na cizí AirTag ve své blízkosti dostanete jen tehdy, když se jeho majitel od vás vzdálí.

Baterka vydrží déle než rok

AirTag funguje na jednu vyměnitelnou knoflíkovou baterii CR2032. Až nastane čas na její výměnu, iPhone vás na to včas upozorní.

Věrný kamarád i do deště

Když vám zmokne batoh s připevněným AirTagem, klíče spadnou do kaluže nebo si na peněženku vylijete pití, můžete zůstat v klidu. AirTag je voděodolný a vydrží i 30 minut v hloubce do 1 metru.

Doplňkové parametry

Kategorie: APPLE AIRTAG
Záruka: 2 roky, (IČO 1 rok)
Hmotnost: 0.011 kg
Stav zboží: Nové zboží
Rozměry (průměr × tloušťka): 31,9 × 8 mm
Hmotnost: 11 gramů
Odolnost: voděodolnost až 30 minut v hloubce do 1 metru, odolnost proti prachu
Připojení: Bluetooth na hledání v blízkosti, čip Apple U1 na utraširokopásmové připojení a přesné hledání, přiložení k NFC čtečkám pro režim ztráty
Reproduktor: integrovaný
Baterie: 1 vyměnitelná knoflíková baterie CR2032
Snímač: Akcelerometr
Systémové požadavky: Apple ID, iOS/iPadOS 14,5 a novější
Obsah balení: AirTag s vloženou baterií CR2032, dokumentace
Položka byla vyprodána…