Apple AirPods Pro

Kód: 123
Možnost odpočtu DPH
7 290 Kč –25 %
apple airpods pro
7 290 Kč –25 % 5 499 Kč
Na cestě k nám
Můžeme doručit do:
27.9.2022
Položka byla vyprodána…

60 % všech uživatelů bezdrátových sluchátek volí Apple. A ví proč.

Nejnovější bezdrátová sluchátka Apple AirPods Pro umí aktivně potlačit hluk z okolí, ale dokážou i propustit zvuk, když chcete vědět, co se děje kolem vás. Se 3 vyměnitelnými silikonovými špunty. Váží jen 5,4 gramů a i s pouzdrem je strčíte do malé kapsy u kalhot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Zvuk, který dělá ticho

Uzavřete se do zvukotěsné bubliny díky aktivnímu potlačování hluku. Cestující v tramvaji ani kolegové vás už nebudou rušit a ani vaše hovory, podcasty a oblíbené písničky. Potlačování hluku se průběžně dolaďuje 200x za sekundu. Výsledný zvuk vás dokonale pohltí.

airpods-pro_2

Otevřete se světu, jen když chcete

Potřebujete náhle vnímat zvuky okolí? Tlakový snímač na stopce vám umožní okamžitě přepínat mezi režimy izolace a propustnosti. Díky mikrofonům namířených dovnitř i ven zachytíte každé slovo, přičemž svou řeč uslyšíte zcela přirozeně.

Rozumí si s iOS, Androidem i "Windejsi"

Zvuk ve studiové kvalitě si užijete při používání s iPhone, iPod touch, Apple Watch, Mac, iPad i Apple TV. Stejně tak ale tato sluchátka bezvadně fungují i s chytrými telefony na Androidu nebo Windows.

Nejnovější technologie Bluetooth 5.0 spolehlivě spáruje Apple AirPods Pro se všemi vašimi zařízeními.

Apple AirPods Pro

5 min nabíjení = 1 h hudby navíc

Se sluchátky si užijete najednou až 4,5 hodin poslechu hudby (až 5 hodin při vypnutém aktivním potlačování hluku a propustnosti) nebo až 3,5 hodiny hovoru.

Po vybití sluchátek je stačí nechat 5 minut v pouzdře a nabijí se tak, že si vychutnáte další 1 hodinu hudby nebo 1 hodinu hovoru.

S opakovaným nabitím v pouzdru můžete poslouchat hudbu až 24 hodin nebo až 18 hodin hovoru.

Bezdrátová sluchátka se v elegantním ochranném pouzdře i nabíjí. Pouzdro rychle dobijete připojením Lightning kabelu do nabíječky/USB-A portu nebo bezdrátově díky Qi podložce.

airpods-pro_6

Vychutnejte si královské pohodlí a dokonalý zvuk

Přizpůsobivé špunty z měkkého silikonu zapadnou skvěle do uší. Sluchátka mají rozměry jen 3×2 cm a navíc váží pouhých 5,4 gramů, takže na ně téměř zapomenete. 

Unikátní adaptivní ekvalizér rozmazlí vaše uši a doladí vyznění hudby k dokonalosti. A mikrofon s vysoce pohyblivou membránou a nízkým zkreslením je jednoduše VIP lístek do první řady na všechny koncerty.

Díky deseti audio jádrům čipu H1, speciálnímu zesilovači s vysokým dynamickým rozsahem, minimálnímu zkreslení a přesvědčivě podaným basům se doslova přenesete před ústa svých oblíbených interpretů.

airpods-pro_4

Stačí jednou ťuknout

Tlakový snímač na sluchátku slouží ke snadnému ovládání přehrávané hudby, obsluze hovorů a přepínání mezi aktivním potlačováním hluku a režimem propustnosti.

Vítr, déšť ani pot jim nevadí

Díky standardu IPX4 si kvalitní sluchátka rozumí i s deštěm a potem. A jejich mikrofony chráněné hustým pletivem čistě snímají hovory i ve větru. Sportování za každého počasí s doprovodem hříšně dobrých decibelů má zelenou!

Excelují v každé situaci

Až budete kamarádovi dávat poslechnout nejnovější pecku nebo super film, stačí zapnout sdílení zvuku. Dokáže rozvětvit 1 zvukový proud do 2 různých AirPodů současně.

Poznámka: Sluchátka takto fungují s iPhone 8/novějším a iPod touch (7. gen.) s nejnovější verzí iOS, s 12,9" iPad Pro (2. gen./novějším), 11" iPad Pro, 10,5" iPad Pro, iPad (5. gen./novějším), iPad Air (3. gen.) a iPad mini (5. gen.) s nejnovější verzí iPadOS.

Více informací o AirPods Pro najdete na Apple.com.

Doplňkové parametry

Kategorie: APPLE AIRPODS
Záruka: 2 roky, (IČO 1 rok)
Stav zboží: Nové zboží
Hmotnost: 5,4 g
Mikrofon: Ano
Typ připojení: Bluetooth
Verze Bluetooth: 5.0
Maximální výdrž baterie: 24 h
Výdrž baterie (pouzdro): 19,5 h
Výdrž baterie (sluchátka): 4,5
Nabíjení: Bezdrátové
Položka byla vyprodána…