APPLE AIRPODS

2 položek celkem
apple airpods pro
Možnost odpočtu DPH
7 290 Kč –25 %
Apple AirPods Pro
Na cestě k nám
5 499 Kč

60 % všech uživatelů bezdrátových sluchátek...

123
AirPods 2019 1
Možnost odpočtu DPH
4 790 Kč –19 %
Apple AirPods 2019
Na cestě k nám
3 890 Kč

S bezdrátovými sluchátky AirPods 2019 si...

117

Skutečně bezdrátová sluchátka AirPods pohodlně strčíte i do malé kapsy. Díky dokonalému designu Apple skvěle drží v uších - při běhání i ve větrném počasí. A protože jsou lehká jako pírko, občas můžete i zapomenout, že je máte v uších. :-)

Užijete si dokonalý zvuk a hodiny poslechu hudby nebo telefonování. K ovládání stačí ťuknutí - sami si nastavíte, co se stane poklepáním na levé nebo pravé sluchátko. Chrání je minimalistické pouzdro, ve kterém se sluchátka i bezdrátově a rychle dobíjí.

AirPods si zamilujete i pro jejich jednoduché spárování s iPhonem, Macem nebo Apple Watch. Snadno je propojíte i s telefonem na Androidu díky Bluetooth. Ovšem jen na zařízeních Applu funguje automatická detekce ucha - když sluchátko vyndáte z ucha, hudba se pozastaví. Při opětovném vložení se hudba zase spustí.

Kvalitní sluchátka AirPods jsou ideální pro klid na práci telefonování v rušné kanceláři, na soustředění při cvičení ve fitkunakupování v hlučném obchodním centru i sledování videí nebo napínavých seriálů přes usnutím, zatímco vaše milovaná polovička už spí.

Prostě srdcovka. ;-)